AVS Verkehrssicherung GmbH un SIA “KMK Projekts” vēsture:

Peters Bergaus nodibināja uzņēmumu Peter Bergaus tikai 25 km attālumā no Ķelnes – Bensberg – Durscheid apgabalā.

Tiek izstrādāts radio kontrolējams luksafors, kuru tirgo visā pasaulē lielos apjomos.

Peter Berghaus tika pārveidots par sabiedrību ar ierobežotu atbildību un tagad to sauc par Peter Berghaus GmbH.

Liels satiksmes organizācijas uzturēšanas pieprasījums radīja nepieciešamību nodibināt kompāniju, kas sniedz satiksmes organizācijas pakalpojumus – “M+V GmbH” vēlāk AVS Overath Gmbh.

Pēc Vācijas atkalapvienošanās Tīringenē tika izveidota meitas sabiedrība – AVS Mellingen GmbH, lai apmierinātu pieprasījumu pēc ceļu satiksmes organizācijas pakalpojumiem jaunajās federālajās valstīs. Peter Berghaus GmbH 1992. gadā pirmo reizi produktu katalogā tiek pieminētas tērauda konstrukcijas – bīdāmās sienas, kas ir mūsdienu „mobilo ceļa ierobežotājsistēmu” priekštecis, kuras tiek piedāvātas kā drošības līdzeklis ceļu darbos un pretī vērstās satiksmes plūsmu atdalīšanai.

Peter Berghaus GmbH un M+V GmbH ir Vācijas Satiksmes tehnoloģiju un drošības asociācijas dibinātājs [Verein für Verkehrstechnik und Verkehrssicherung e.V. (VVV)].

4. oktobrī Latvijā tiek dibināts uzņēmums SIA “G.Projekts”.

SIA “G.Projekts” nosaukums tika mainīts uz SIA “KMK Projekts”. Uzņēmums piedāvā horizontālā marķējuma uzklāšanas pakalpojumus.

Kopš 1998. gada februāra informācija par uzņēmumu un tā produktu un pakalpojumu klāstu ir pieejama internetā.

2002.gada sākumā mainās Peter Berghaus GmbH vadības struktūra. Uzņēmuma dibinātājs Peter Berghaus atkāpjas no izpilddirektora amata pēc nostrādātiem 24 gadiem. Peter Berghaus GmbH jaunais rīkotājdirektors ir bijušais Eksporta vadītājs un ilggadīgais darbinieks Ralfs Gresslers (dzimis 1966. gadā). Vienlaikus ražošanas vadītājam Alfredam Wurtham tiek dota komerciāla pilnvaras.

AED GmbH, Lehrte 100% iegāde, izmantojot M + V GmbH.

2003.gada janvārī uzņēmuma dibinātājs Peter Berghaus atkal uzsāk uzņēmējdarbību ar kompāniju “Lichtinnovationen”, kas nodarbojas ar inovatīvu apgaismojuma tehnoloģijām.

AED GmbH un VAS Hannover GmbH apvienojas, izveidojot AVS Lehrte GmbH.

KMK Projekts iegādājas pāļu dzenamo hidrolisko veseri un kā pirmie Latvijā piedāvā drošības barjeru izbūvi iedzenot kollonas gruntī.

M+V GmbH pārsauc par AVS Overath GmbH.

AVS Overath GmbH izplešas, pievienojot Wetzlar atzaru.

AVS Lehrte Gmbh  atzars Beelitz papildus uzbūvē jaunu 1200 m2 angāru un labiekārto 5300 m2 noliktavas teritoriju.

AVS Lehrte GmbH Hamburgas filiāle pārvietojas uz Rosengarten, kur ir pieejamas 1400 m² plašas telpas un apmēram 5600 m² liels laukums.

AVS Overath iegādājas H&T Trimborn-AVE.

AVS Overath GmbH filiāle Wetzlar pārceļas uz jaunu vietu Leunā uz Lahnas, kur pieejams lielāks laukums noliktavas vajadzībām – 8500 m².

AVS Overath GmbH atkal paplašina savu pakalpojumu tīklu un atver savu ceturto atzaru – Gladbeck filiāli. Šeit AVS servisa komandai ir pieejamas divas zāles un biroju ēka uz 10000 m² zemes gabala.

AVS Mellingen GmbH atver AVS satiksmes drošības grupas divpadsmito bāzes vietu Drēzdenē.

Nurembergas tuvumā, Vendelstainā tiek atvērta 13. bāzes vieta – FVS Fachbetrieb für Verkehrseinrichtungen auf Straßen GmbH

Gottingen AVS Lehrte Gmbh atver 14 AVS Traffic Safety Group bāzes vietu.

FVS Fachbetrieb für Verkehrseinrichtungen auf Straßen GmbH tiek pārdēvēts par AVS Nuremberg GmbH. Uz ziemeļiem no Berlīnes tiek izveidots AVS Mellingen Gmbh atzars – Oranienburg.

AVS Verkehrssicherung veic pirmo internacionālo soli un iegādājas uzņēmumu KMK Projekts – vienu no vadošajiem satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu izbūves uzņēmumiem Latvijā.

AVS Verkehrssicherung iegādājas Vekehrssicherheits Plank GmbH Štutgartē.

AVS Verkehrssicherung iegādājas Gadsturp (Dānijā) bāzētu Dāņu kompāniju Traffics A/S.

AVS Verkehrssicherung iegādājas Schötz Verkehrs – und Arbeitsstellensicherung GmbH, kas atrodas Fürtā

KMK Projekts maina nosaukumu uz AVS Latvija.